חומרי ניקיון בסיטונאות – מדוע משתלם לקנות חומרי ניקיון בצורה כזו

חומרי ניקוי בסיטונאות

כשאנחנו מנהלים עסק, בוודאי אם מדובר בעסק גדול, אנחנו צריכים לעשות חישובים שבתור אנשים פרטיים אין לנו צורך בהם. לא מדובר רק על חישובים של עלויות, אלא גם על חישובים של הזמן וכן על חישובים יעילות. 

לכן הרבה פעמים ישתלם לנו להשקיע יותר כסף, לקנות מוצרים באופן סיטונאי, גם אם אנחנו יודעים שנכון לעכשיו, בנקודת הזמן הנוכחית, אנחנו לא נדרשים להשתמש בכמות גדולה, הרי שלאורך זמן זה ישתלם לנו הרבה יותר. 

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות בהקשר של רכישת חומרי ניקיון בסיטונאות. בתור אנשים פרטיים, כאלה שמחזיקים משק בית, סביר להניח שאנחנו לא נקנה מוצרים בסיטונאות, שכן אין בכך תועלת. אין סיבה שנקנה כמות גדולה של אקונומיקה או חומרי ניקוי אחרים. ראשית, מבחינת כלכלית זה לא ישתלם, שנית, זה יתפוס לנו הרבה מקום בבית, שלישית, אין לנו צורך בכך, סביר להניח שכל תכשיר בו אנחנו משתמשים, ישרת אותנו במשך זמן רב עד שנצטרך להחליף אותו בתכשיר חדש. על כן מוטב שאנחנו נקנה בבודדים ולא בסיטונאות. 

למה לעסק משתלם לקנות בסיטונאות?

יש כמה סיבות מדוע עסק צריך לקנות חומרי ניקיון בסיטונאות ולא בבודדים. 

ראשית, מבחינה כלכלית זה הרבה יותר משתלם. זה יותר זול לקנות בסיטונאות, אם מחשבים פר תכשיר כזה או אחר, יותר נכון לקנות כמות מאשר לקנות בבודדים. 

שנית, עסק צריך לחשב את הזמן של הקנייה. במקום לקנות כל שבוע תכשירים, אז עדיף לקנות כמות גדולה וכך חוסכים לא מעט זמן. 

שלישית, ברוב המקרים, עסק ישתמש בכמות הרבה יותר גדולה מאשר משק בית פרטי. זה נובע מכך שמדובר במבנה יותר גדול, כמות יותר גדולה של אנשים שמשתמשים במבנה, מה עוד שבמרבית העסקים מבצעים ניקוי של המקום מדי יום ולא פעם בשבוע או מעבר לכך, כמו במשקי בית רגילים. 

ארבע, יש מקרים בהם זה פשוט הכרחי, למשל, חומרי ניקוי לשירותים הם מוצר שנמצא בשימוש שכיח בעסק, ואי אפשר לקנות כמות קטנה, זה לא יספיק.