אריחים לבית – לבחור את האריחים הנכונים

אריחים לאמבטיה

לכל בית יש מאפייני עיצוב שונים, ייחודים, שיכולים לספר את הסיפור שלו, לכל בית יש מאפיינים מיוחדים שיכולים להסביר לנו בצורה מסוימת, כיצד הבית מעוצב ולמה. מן הסתם, ככל שמאפייני העיצוב הם רחבים וגדולים יותר, כך גדל הסיכוי שאנחנו נוכל לראות אותם בצורה טובה יותר, נוכל להבין אותם ונזהה את הבית בעזרתם. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך הם אריחים. בין אם מדובר באריחים שמיועדים לחיפוי קיר חיצוני, אריחים שמיועדים לחיפוי קירות פנימיים, הן אריחים שמיועדים לחיפוי המטבח, השירותים או כל חדר אחר, אזי שבכל מקום אריחים לבית מספר את הסיפור של הבית, את העיצוב שלו. אנחנו לא יכולים לספר אותו בצורה אחרת. 

קחו למשל בתור דוגמא, בית שיש בו אריחים כהים בכל מקום, אז מן הסתם, זה הסיפור, זה מה שאנשים יזהו מהבית, יהיה להם מאוד קשה עד בלתי אפשרי להימנע מכך. מצד שני, אם אנחנו בוחרים להשתמש באריחי קרמיקה בהירים, סביר להניח שזה יספר את הסיפור של הבית מהיבט אחר, היבט הרבה יותר אופטימי, במובנים רבים. 

כיצד לבחור את האריחים לבית

כאמור, מאחר והאריחים מספרים את הסיפור של הבית (ביחד עם פריטי עיצוב אחרים), אז עלינו לדעת כיצד לבחור אותם בצורה נכונה. 

זה אומר, בין היתר, שאנחנו צריכים לבחון את האופציות שעומדות לרשותנו, זה אומר שאנחנו צריכים להיות מסוגלים להשוות בין סוגי האריחים השונים, אנחנו צריכים להחליט אילו אריחים יכולים להתאים לנו יותר ואילו פחות. 

נקודה אחרת שאנחנו צריכים להתייחס אליה היא, כיצד אותם אריחים יכולים להשתלב במבנה, כיצד הם יכולים להשתלב בעיצוב של המקום עם שאר הפריטים, כיצד הם יכולים להתאים לחדר באופן כללי, והאם אנחנו רוצים להתקין אותם בכל מקום או רק באזור מסוים. 

היבט נוסף שאנחנו צריכים לקחת בחשבון הוא, אם אנחנו בוחרים להשתמש באריחים כאלה ואחרים, עלינו להתייחס לשאלה, כיצד הם יכולים להתאים מבחינת הסוג, עד כמה הם חזקים, עמידים ואיכותיים בשביל לשרת אותנו במשך זמן רב מבלי שנידרש לבצע שינוי.