דשא סינטטי – מדוע זו הבחירה הטובה ביותר עבורנו

דשא סיננטי

בעבר, אם היינו רוצים ליהנות מדשא בחצר או בגינה, אז היינו צריכים לגדל אותו. לא תמיד זה היה אפשרי, לא תמיד זה השתלם מבחינת עלויות ותחזוקה, זה גם דרש מאיתנו לא מעט עבודה, אם היינו רוצים לשמור על המראה הירוק והמבריק שלו.

לשמחתנו, היום עומדות בפנינו אפשרויות נוספות. אנחנו לא חייבים לגדל דשא בשביל ליהנות ממרבד ירוק ונעים בחצר או בגינה. או יכולים לקנות מרבד של דשא סינטטי, להתקין אותו במקום ולהשתמש בו כאילו היה דשא אמיתי.

מה זה דשא סינטטי?

הרעיון של סוג דשא זה, הוא לאפשר לנו ליהנות ממרבד של דשא עשוי סיבים סינטטיים, אשר אינם מושפעים מתנאי מזג אוויר או מהיבטים חיצוניים. אנחנו יכולים להשתמש בו בצורה סדירה, מבלי שנצטרך לבזבז זמן או כסף בגידול ובהשקעה.

מדובר בדשא שנהוג להשתמש בו היום במקומות שונים, הן מטעמי חסכון והן מתוך רצון לשמור על הסביבה. שכן, להבדיל מדשא רגיל, אנחנו לא צריכים בגידולו, הוא איננו צורך מים, ואפשר להשתמש בו כמו היה דשא רגיל.

מדוע משתלם לנו להתקין דשא סינטטי

בחירה בדשא מסוג זה לבית או לעסק, היא אופטימאלית עבורנו, שכן בעזרתו אנחנו יכולים ליהנות ממרבד דשא תקין ואיכותי, כל ימות השנה מבלי שנצטרך להיות תלויים בתנאי מזג האוויר או בתנאי ההשקעה שלנו במקום.

מעבר לכך, אחד היתרונות הגדולים של דשא סינטטי הוא, היכולת שלנו להתקין אותו בכל מקום שנבחר, בין אם זה בחצר, גינה או בכל מקום אחר, מבלי שאנחנו צריכים להתחשב בשאלה, האם מדובר במיקום שמאפשר זאת, ומבלי שיש חשיבות לשאלה מה תנאי השטח במקום.

כיצד רוכשים דשא בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מה גודל השטח שעומד לרשותנו וכיצד הוא בנוי. כך נדע מה יהיה גודל המרבד שנוכל לקנות וכיצד נוכל להשתמש בו. חשוב שאנחנו נחשב את השטח באופן כזה, שנייצר לעצמנו מרחב בטחון, כלומר, נחשב מעט מעבר לשטח שעומד לרשותנו.

שנית, אנחנו צריכים לבחון את סוג המרבד. ככל שהוא יכיל סיבים יותר צפופים, כך אנחנו נוכל ליהנות ממרבד דשא הרבה יותר איכותי. יש לבחון את המפרט של המרבד לפני רכישה, זאת על מנת שנוכל לוודא שהוא אכן עונה על הצרכים שלנו ואכן ישתלם לנו לקנות אותו.

חשוב להדגיש, רכישת דשא מסוג זה, יכולה להתאים הן לבית פרטי, הן לבניין מגורים עבור גינה או חצר משותפת. כמו כן הוא יכול להתאים לבית ספר, עסק וכל מקום אחר בו אנחנו רוצים להתקין אותו, כולל מקומות ציבוריים פתוחים.

אם אתם מעוניינים בדשא סינטטי, זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל המידע הרלוונטי עבורכם בנושא.