פעילות לייזר טאג לחברה

ישנן דרכים שונות כיצד לגבש עובדים, כיצד להוציא אותם מהשגרה, כיצד להטעין בהם מצברים שוב בשביל שיחזרו אל העבודה בעסק בצורה טובה, כך שיוכלו לספק שירותים מלאים, כפי שאנחנו מצפים שיעשו. 

אנחנו יכולים לקנות אותם לטיול במקום כזה או אחר, אנחנו יכולים לארגן ערב במקום כזה או אחר, אנחנו יכולים להוציא אותם לסדנאות, ימי כיף בטבע, להכין ארוחה גדולה עבורם ועוד שורה ארוכה של אירועים ופעילויות שונות שיספקו להם עניין והם בוודאי ייהנו מהן. 

דוגמא טובה לכך, זו פעילות לייזר טאג לחברה. פעילות שכזו, מזכירה במובנים רבים פעילות של פיינטבול, קרי, מדובר במשחק בו מחלקים את העובדים לשתי קבוצות אשר נאבקות זו מול זו, ביחד עם כלי נשק שיורים צבע, והמטרה של השחקנים היא לפסול כמה שיותר שחקנים מהקבוצה היריבה, באמצעות ירי של צבע עליהם. מדובר בסוג של מלחמה, רק בהיבטים הרבה יותר מתונים, יותר תחרותיים. 

לייזר טאג זו פעילות די דומה, רק שבמקום צבע משחקים עם רובי לייזר, וכן, הפעילות מתבצעת במאפיינים שמאוד מזכירים את עולם המשטרה. כלומר, אפשר לא רק לשחק אלא גם לדמות פעילות משטרתית אמיתית, גם אם כלי הנשק הם לא כאלה. 

מדוע זה יכול להתאים לפעילות גיבוש

צריך להבין, כשאנחנו רוצים לשלוח עובדים לפעילות גיבוש יש לנו מטרה, הם אמורים לחזור לעבודה אחרי הפעילות הזאת, כשהם מכירים אחד את השני יותר טוב, ומעבר לכך, הם גם יודעים איך לעבוד ביחד, בתנאים שונים. זה לא דבר פשוט. 

פעילות לייזר טאג מאפשרת לייצר את הקרקע לכך. העובדים משתפים פעולה אחד עם השני, כמו בעבודה הם תלויים אחד בשני וצריכים לסמוך על עצמם ועל החברים שלהם כמובן. זו השיטה הטובה ביותר לייצר גיבוש ביחד. 

לפני סיום חשוב לומר, כשמחליטים לצאת אל פעילות כזו, רצוי מאוד לבדוק מה הם התנאים הסביבתיים, תנאי מזג האוויר, וכמובן שהפעילות חייבת להתאים לסוג העובדים ולרמת העניין שלהם בפעילות כזו. אין טעם להוציא קבוצה של עובדים שזה כלל לא מעניין אותם.