איך תכפילי את כמות העוקבים שלך תוך חודשים ספורים?

סוכנות אימג'

האינסטגרם היא לא סתם עוד רשת חברתית. אנחנו מדברים על מעין מגזין אינטרנטי רחב המכיל אינספור תחומי עניין. כאשר המשפיעים באינסטגרם, מובילי דעת הקהל, אלו שיודעים לספר סיפור טוב מכולם, הופכים לכוכבים הבלתי מנוצחים של הפלטפורמה הזו ושל עולם הפרסום בכלל.

בשנים האחרונות אנחנו רואים עוד ועוד צעירים שהופכים מפורסמים דרך הרשתות החברתיות. הרשתות החברתיות מאפשרות להם להרוויח בגדול, להפוך לשחקנים, זמרים, כל מה שהם בוחרים להיות . אבל, כמובן, כדי להגיע לרגע הזה, יש לעשות כמה צעדים שיאפשרו לכם להכפיל את כמות העוקבים שלכם בזמן קצר ויהפכו אתכם רלוונטיים יותר מתמיד בעולם החדש.

שלושה שלבים בדרך להצלחה

אנחנו, כאן ב – סוכנות דוגמנות אימג’ מאמינים שכל אחד יכול לעשות את הדרך הזו אם הוא עובד קשה ומאמין במה שהוא עושה. אנחנו כמובן לא יכולים להבטיח הצלחה או עושר שמגיע בקלות. אבל אנחנו יכולים להעיד ממקור ראשון כי אמונה בדרך ועבודה קשה משתלמים בסופו של יום. אנחנו, כאן ב- סוכנות דוגמנות אימג’ חילקנו את הדרך להכפלת כמות העוקבים לשלושה צעדים עיקריים:

  1.     התמדה:  האמינו לנו, גם אחרי שיהיו לכם אינספור עוקבים לא יהיה די להתמדה. התמדה היא המפתח שיעזור לכם להגיע ללב של רבים בתוך עולם הרשתות החברתיות. אתם צריכים לזכור כי הזיכרון של אנשים רבים הוא קצר, הם מלאים באינפורמציה שזורמת אליהם מכל כיוון ולא תמיד יכולים לשים לב דווקא אליכם. לכן, התמדה תעזור להם להישאר בעניינים.
  2.     הקפידו על הפרטים הקטנים: אנחנו מדברים על אינסטגרם. משמע, פלטפורמה המתייחסת בעיקר לפן הויזואלי של הדברים. לכן, גם אם אין לכם ממש כוח, אל תוותרו על הפרטים הקטנים בשעה שאתם מנסים למצוא את דרככם בעולם הזה. שימו לב שאתם מצלמים בתאורה טובה, עושים את עבודות העריכה הנדרשות ועוד. האמינו לנו, כל תמונה באינסטגרם הנראית כמו משהו שצולם ‘בקטנה’ עובר שעות של עריכה ומחשבה.
  3.     ספרו סיפור והישארו אותנטים: אף אחד לא יכול להיות אתם כמו שאתם לא יכולים להיות אנשים אחרים. לכן, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לוותר על האותנטיות שלכם. ספרו מה אתם באמת מרגישים, שתפו בחוויות האמיתיות שלכם מהחיים. אל תנסו לעשות מה שמשהו אחר עשה, ספרו את הסיפור שלכם, דברו על מה שמעניין אתכם כדי לעודד את העוקבים שלכם להפוך חלק מהקהילה שלכם.

הישארו בקשר

אל תשכחו כי מדובר על הרשתות החברתיות. אלו שכותבים לכם מצפים מכם לתשובה. הם רוצים לשמוע מכם, לשמוע שאתם שמים לב אליהם, שהם חשובים לכם. לכן, אל תוותרו על מענה לכל העוקבים שלכם ברשתות החברתיות. האמינו לנו כי יש לדבר אפקט משמעותי בתהליך של הגדלת מספר העוקבים שלכם ברשת.