איך תחברו חברת הסעות לאירועים

חברת הסעות לאירועים

ארגון אירוע, גדול או קטן, מחייב אותנו לעבוד עם לא מעט ספקים בתחומים שונים. לרוב מדובר על ספקים ובעלי מקצוע, כגון, צלמים, תקליטנים, שירותי קייטרינג, מעצבים, מפיקים, מלבישים, מאפרים ועוד.

כל אירוע שאנחנו מבקשים לתכנן ולערוך, משתלבים לא מעט אנשי מקצוע מבחוץ אשר כל אחד מהם נוטל חלק, בין אם זה לפני האירוע ואם זה במהלכו, על מנת שנוכל לייצר בסופו של דבר אירוע כפי שאנחנו רוצים, והאורחים שלנו יוכלו ליהנות ממנו בצורה אמיתית.

כיצד שירותי הסעות משתלבים בתמונה?

אחד מאותם ספקים אשר אמורים להשתלב בארגון האירוע וליטול בו חלק, היא חברת הסעות לאירועים. מדובר על חברה אשר אמורה להסיע אורחים או גורמים אחרים אל האירוע ולהחזיר אותם ממנו אל מקום האיסוף.

שירותים של חברת הסעות לאירועים הם דבר מאוד נפוץ, שכן ישנם אורחים אשר אין להם אפשרות להגיע ברכב פרטי או תחבורה ציבורית, על כן, אנחנו חייבים לספק להם שירות הסעות אשר יאפשר להם להגיע לאירוע, אחרת הם לא יוכלו להשתתף בו.

אנחנו נפנה אל חברת הסעות לאירועים זמן מה לפני מועד האירוע, על מנת לקבל הצעת מחיר בהתאם לסוג הנסיעה, כמות הנוסעים ופרמטרים אחרים, ובסופו של דבר אנחנו נקבע ביחד עם צוות החברה, מתי תתבצע ההסעה ובאיזה אופן. המטרה שלנו צריכה להיות, שהשירות יינתן לאורחים ביום האירוע, מספיק זמן לפני שהוא מתחיל בשביל שיוכלו להגיע בזמן, בצורה נוחה ובטוחה.

כיצד בוחרים חברת הסעות

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של חברות הסעות לאירועים בישראל. חברות אלו פועלות בכל הארץ, וחלקן פועלות אך ורק באזורים ספציפיים. אנחנו צריכים לבחור להחליט על פי מיקום האירוע, מה נכון יותר עבורנו. מעבר להיבט זה, יש היבטים נוספים שעלינו לבחון לפני שנבחר עם מי אנחנו רוצים לעבוד.

ראשית, עלינו ללמוד על הניסיון והמוניטין שיש לחברה. האם מדובר בחברה אמינה, שירותית, חברה עם נהגים מקצועיים ואיכותיים, חברה שעומדת בלוח הזמנים, ויודעת לספק שירות איכותי לנהגים שלה.

שנית, אנחנו צריכים לבדוק את צי האוטובוסים או המיניבוסים העומד לרשות החברה ומה היא יכולה לספק לנו ביום האירוע. חשוב שהרכב יהיה נעים, מרווח, רכב שהאורחים שלנו ייהנו לנסוע בו, בוודאי אם מדובר בנסיעה ארוכה.

שלישית, יש לוודא עם צוות החברה,  האם היא יכולה לבצע עבורנו שירות הסעות אל מיקום האירוע גם אם מדובר ביעד מרוחק, ולא בהכרח נגיש. למשל, אם מדובר באירוע באזור טבע, מחוץ לעיר.

ארבע, חשוב כמובן לבדוק את הזמינות של החברה, האם היא יכולה לספק לנו שירות על פי מועד האירוע, כמות הנוסעים, השעות בהן צריך לאסוף ולהחזיר את הנוסעים ועוד. כל דבר קטן כזה, יכול להשפיע על בחירת החברה ועל החוזה שייחתם בינינו.