מתנות ממותגות – כיצד הן יכולות לעזור לעסק שלנו

מתנות ממותגות

בתור בעלי עסק, אנחנו יודעים שעלינו לחפש כל הזמן את הדרך להגיע אל הלקוח ולגרום לו להישאר נאמן אלינו. אנחנו נרצה לעשות כל מה שנדרש בשביל שהוא יחזור אלינו שוב ושוב לבצע הזמנות ורכישות של מוצרים או שירותים שונים.

לכן, אנחנו נחפש הטבות שונות להציע לו, בין אם זה באופן קבוע ובין אם זה באופן מזדמן. אנחנו נציע לו למשל להצטרף למועדון לקוחות, נציע לו לקבל הנחות בכל רכישה, בין אם זה בתקופה מוגבלת ובין אם זה באופן כללי, נציע לו מבצעים ועוד.

כיצד אנחנו יכולים להשתמש במתנות ממותגות

אחד הדברים שנהוג להשתמש בהם לא פעם, כשרוצים לשמור על קהל לקוחות נאמן או לחילופין, להגיע אל קהל לקוחות חדש, הם מוצרים ממותגים, אשר משמשים גם בתור מתנות ממותגות המיועדות לצרכים שונים.

למשל, אנחנו יכולים להציע ללקוחות, מוצרים שונים לבית, לרכב או לעסק, אשר ישמשו אותם, ועליהם יהיו כתובים פרטי העסק שלנו, עם לוגו, סלוגן, ופרטי התקשרות שיאפשרו ללקוחות לפנות אלינו בכל עת וכן יאפשרו לכל מי שרואה את הפרטים על גבי המתנות, ליצור איתנו קשר.

כיצד מתנות מסוג זה יכולות לעזור לנו?

ישנן כמה סיבות מדוע נרצה לספק ללקוחות שלנו מתנות ממותגות, לפני שנציג אותן, חשוב לציין אנחנו צריכים לחשוב על מתנות שיכולות לעשות טוב ללקוחות שלנו ולשרת אותם בצורה נכונה. זה לא נכון להציג כל דבר, רק בשביל להציע, בין אם מדובר במתנה פשוטה בשביל לצאת ידי חובה וכן, זה גם לא נכון להשקיע במתנה סכומי כסף גבוהים, שכן היא לא בהכרח תחזיר את ההשקעה.

מתנות עם מיתוג של העסק שלנו יכולות לעזור בשלוש דרכים: ראשית, זה מספק ללקוח תחושה שאנחנו חושבים עליו והוא חשוב לנו מעבר לעניין הכלכלי, מעבר לעניין שהכסף שלו חשוב לנו. חשוב לנו שהוא יהיה מרוצה.

שנית, זה מאפשר לנו למתג את העסק בצורה ידידותית, חברתית, בצורה טובה ויפה כלפי הלקוחות שלנו. שלישית, זה מאפשר לנו לחשוף את העסק בפני לקוחות שלא מכירים אותנו, דרך כך שכל מי שמקבל את המתנה מאיתנו, חושף אותה באופן ישיר או עקיף לחברים ובני משפחה.

אילו מתנות נכון לנו לספק ללקוחות שלנו?

אנחנו יכולים למצוא קטלוג נרחב של מתנות, בין אם זה לבית, רכב, עסק או מתנות לצרכים אחרים. חשוב שאנחנו נבחר מתנות שימושיות, איכותיות, מתנות שמתאימות לרוח התקופה וכמובן כאלה שיכולות לשרת ולהתאים ללקוחות שלנו, בין אם זה מבחינת גיל ובין אם זה מבחינות אחרות.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד, אז אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת ולקבל מאיתנו את כל המידע הרלוונטי בנושא, כולל על אופציות מיתוג שונות, דרך מתנות כאלו ואחרות.