קייטרינג ואירוע מוצלחים: השכרת גריל בר לאירועים או רכישתו?

מעשנת בשר

שאלת השאלות ה”צלויות”, האם לשכור גריל גז לאירועים? אולי עדיף לרכוש אחד כזה, כדי שנדע שהוא תמיד שם לעת צלייה? בין אם כך או כך, טוב שאתם מתחבטים בסוגייה ובתהייה הזו, כי בסופו של דבר אתם תחליטו נכון ולאחר שיקולים מושכלים. אז בואו נדבר על כל מיני יתרונות וחסרונות בנושא.

בין אם אתם עומדים לקיים ולערוך אירוע מסוג כזה או אחר, על דבר אחד אתם לא עומדים להתפשר – על המזון המוגש באירוע. אגב, כבר עכשיו נזכיר, האורחים שלכם ישמחו גם הם אם אתם לא תתפשרו על הנושא הזה של מנות טעימות. אם כך, בואו נבין לרגע מה הן האופציות העומדות בפניכם, ונדבר גם על שירותי שף שונים שאתם יכולים לשכור לאירוע שלכם.

לאחר כל השמחה והבלגן, אתם יכולים להסתייע בשירותיה של חברת ניהול נכסים, שמגיעה עם כל חומרי הניקיון הכי איכותיים, עם שיטות הניקוי הכי יעילות ועם רצון תמידי להבריק ולצחצח כל פינה במבנה שלכם, או בבית.

מה עדיף לי, לרכוש מעשנת בשר או לשכור גריל לאירוע?

קודם כל, הכי חשוב להדגיש את הדבר הבא – מזון צלוי ומזון מעושן הם שני דברים שונים במהותם ובטעמים שונים לחלוטין. אם אתם מתכנים לרכוש מעשנת בשר איכותית, אבל אתם לא בטוחים אם זהו הצעד הנכון בעבורכם, אז אנחנו ממליצים לא למהר עם ההחלטה. כדאי לדעת, ישנן מעשנות בשר מסוגים שונים ומגוונים, ככה שתמיד יהיה עדיף להתאים את המעשנת לצרכים שלכם ממנה.

מעבר לכך, כדאי לדעת שניתן לשכור מעשנות בשר לאירועים, ויותר מזה אנחנו נגיד לכם, אתם יכולים להפוך את האירוע שלכם לאירוע שף יוצא דופן. אתם יכולים לשכור את שירותיהם של שפים של בשר, שמגיעים אליכם עם מעשנות בשר כל כך מקצועיות, עד שלא תרצו שהאירוע הזה ייגמר לעולם. סמכו עלינו, מדובר בחוויה קולינארית אמיתית לחך שלכם.

בד”כ יהיה עדיף לרכוש ציוד צלייה ועישון ולא לשכור אותו

בסופו של דבר, בין אם אתם מחליטים לרכוש או לשכור מעשנת בשר, לרכוש או לשכור גריל גז, אתם עושים נכון, אבל ההמלצה היא לרכוש ולא לשכור. זהו כמובן לא כלל אצבע, מאחר שבעבור חלק מהאנשים יהיה הרבה יותר אטרקטיבי השכירה של גריל ולא רכישה.

אבל יחד עם זאת, רוב הסיכויים שאתם תשמישו את הגריל או את המעשנת אם תרכשו אותם. במילים פשוטות יותר, אם יהיה לכם בבית גריל או מעשנת איכותית, אתם כבר תמצאו את ההזדמנויות לתפעל את הציוד.

האם בכל מקרה עדיף לרכוש ולא לשכור גריל לאירועים?

כמובן, יחד עם כל מה שציינו כאן למעלה, אנחנו לא ממליצים “סתם” לרכוש ציוד אם אין לכם בו צורך. אין צורך לרכוש גריל לחינם, במיוחד אם אתם בטוחים שתשתמשו בו פעם אחת ואחר כך הוא ייכנס לאחסון.

בכל מקרה, בין אם אתם לבסוף מחליטים לרכוש או לשכור גריל ומעשנת, הקפידו על מתכונים איכותיים ותוכלו להפוך את כל האורחים שלכם מרוצים בכל סוגי האירועים.
יאללה, שיהיה הרבה בתאבון ובהצלחה עם הצלייה והעישון של המזון!